Rataennätykset

Tilastot 2021


Koiramäärät roduittain per kilpailu

Aika ja paikkaLaatuKerhoAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
102.06. Helsinki HVK387262433772
208.06. Hyvinkää LL222252235
312.06. Tampere PVK752231139665113
416.06. Oulu OSVKH22913
525.06. OuluSRM OSVKH4463246
627.06. Oulu OSVKH1111
727.06. Oulu OSVKH22222818
803.07. TampereDVR W-H642714934590
906.07. Hyvinkää LL222242436
1014.07. Helsinki HVK3684533867
1118.07. Turku TVK2246522546
1231.07. Helsinki SIC34491016192
1303.08. Hyvinkää LL424451736
1407.08. Oulu OSVKH1313
1507.08. Oulu OSVKH62412
1614.08. Tampere KVPVK62314433365
1718.08. Helsinki HVK2652740
1828.08. Helsinki W-H62324558
1911.09. TampereTS PVK638268284119
2018.09. HelsinkiJK SIC7692295186
2109.10. Helsinki W-H223378383111
Koiria yhteensä / rotu57054973010010293000059904297341179

Startit/rata, 280 m

RataAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
Helsinki / Tuomarinkartano15151218198258
Hyvinkää / Sveitsi66424159
Oulu / Virpiniemi422228
Tampere / Kauppi81221232717227308
Turku / Vätti281254269
Startteja yhteensä / rotu1003324500030570000042000530722

Startit/rata, 350 m

RataAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
Helsinki / Tuomarinkartano262624206282
Hyvinkää / Sveitsi221822
Oulu / Virpiniemi726102117
Tampere / Kauppi71629123175
Startteja yhteensä / rotu00330510400059000000000449596

Startit/rata, 480 m

RataAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
Helsinki / Tuomarinkartano23363232304677159
Hyvinkää / Sveitsi895426
Oulu / Virpiniemi821521037
Tampere / Kauppi3123321191796
Turku / Vätti2442416
Startteja yhteensä / rotu72009006082300005790434112334

Startit/rata, 680 m

RataAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
Tampere / Kauppi22
Startteja yhteensä / rotu0000000000000000200002

Startit/rata, kaikki matkat

RataAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
Helsinki / Tuomarinkartano23413416323924846481699
Hyvinkää / Sveitsi8682411563107
Oulu / Virpiniemi811228152134182
Tampere / Kauppi391942865634019367581
Turku / Vätti44812924685
Startteja yhteensä / rotu820661196010011211900005123043410911654

Koirat / matka

MatkaAFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
280 m6922022119175254
350 m719422129181
480 m16654233263956133
680 m22
Koiria yhteensä / rotu2201683909062460000347039360570

Suorituksia

AFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
DISK2212121611129
KESK232102221
KV-aikoja5832259145221347771004
KV-aikoja juoksi1172171131633138202
Koiria juoksi16108237423133239199347

Suoritukset prosentteina starteista

AFAZBABOCIESFAGRIBIRITKAPIPKPPPUSASKSLUNWHYht.
DISK %2,43,09,12,110,018,20,84,92,91,01,8
KESK %18,23,118,28,41,60,21,3
KV-aikoja %80,648,522,261,512,538,840,026,675,011,879,460,7
KV-aikoja juoksi %68,870,025,073,925,041,933,318,8100,033,369,358,2