Rataennätykset

Tilastot 2019


Koirakohtaisissa tilastoissa jokaiselta koiralta kauden parhaat pisteet sekä muuta tilastotietoa.

afgaaninvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1PRAMYA FOLLOW ME GUYSNSA-FA201649243300000
2ALFAJIRI BALA NASHTANSA-FA201548522200000
3PRAMYA FANFARE PLEASENOSVKH201648521100000
4KIRMAN VASAMANLL201848322200000
5HURRICANE BREMMEN OF SYNERGONUTVK201147321100011
6PICES SANTA KATARINANPVK201547350211000
7LOUDER THAN WORDSUMOSH201747160400000
8VENDI MAR GOLDEN EVENING STARUSA-FA201747050200000
9ALFAJIRI AMERETATNPVK201447050100000
10THUJA FANCY PANTSNOSVKH201746931300000
11PURPLE MAGIC'S BLACK CADILLACNSA-FA201646451400000
12ALFAJIRI BRESHNANPVK201545930100000
13ALFAJIRI BARLASUMOSH201545820100000
14ALFAJIRI CHASHEENNK-SVKK201645631100000
15MANDINAH KINGDOM OF HEAVENUSA-FA201545640200000
16CHAWWA'S CIRYONULVKH201445530100000
17KIRMAN USHNANSA-FA201345010100000
18NABILA'S NEVERTHELESS NONETHELESSNTVK201744810000000
19ERSARI DEZALIK AT ONYCHINUSNHVK201544530000000
20INGENUE SMOKIN IN AMZTERDAMUK-SVKK201644230010000
21KOMINEK'S RAINS OF CASTAMEREUSA-FA201344120000000
22KIRMAN UZAIRULL201343631000000
23PRAMYA EYES ON ME PLEASENSA-FA201442910000000
24ZABARUPVK201242820000011
25CHAWWA'S CARMILLANLVKH201439110000000
26KIRMAN UZMANLL201337710000000
27KIRMAN UMNIANSA-FA201336620000100
28OSHANAMEH'S NO MORE NAMESNFI201424710000000
29HASAN ONYCHINUSUTVK201723020100000
30CHANDRIKA EL QASIRNK-SVKK201320310000000
31PRAMYA FREE FOR THE NIGHTNPVK201620040000000
32AZARANG FARLIGA RESANNSA-FA201119910000000
33PRAMYA GIVES ME GOOSEBUMPSUOSVKH201719310000000
34KULTAPIISKUN ESMERNTT201119010000100
35INGENUE ALI HAZZAN OF PHILOXUK-SVKK201616610000000
36SCARAMIS GOSSIP GIRLNK-SVKK201116510000000
37NABILA'S BOOT SCOOT'NUSA-FA201115020000000
38KINGSLEAH EDITH PIAFNSA-FA201214911000000
39NABILA'S SCENTED BLACK GEYSIRULL20179620000000
40NABILA'S NIGHT FAIRY OF NARNIANLVKH2017010010000
41NELIAPILAN NIILIN JALOKIVINSA-FA2012010010000

azawakh

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1TOMBOUKTOU'S ONYOUMAHNOSVKH201651333300000
2MOUSS-DIOUF DE LA ROUTE JACQUES COEURUHVK201648951100000
3MANI-MANI DE LA ROUTE JACQUES COEURNHVK201648141300000
4AZAMOUR NAJLANHVK201747041200000
5TOMBOUKTOU'S NEZUETNLL201620810000000
6IMIDIWAN AMIRAHNK-SVKK2016010000000

basenji

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1NATURE'S MASTERPIECE LOVE AT FIRST SIGHTUHVK201747422100000
2AJIBU QUIETLY BONKERSNHVK201747141200000
3ALL SQUARE DAT DONAT DEDICATUEE201646011100000
4NATURE'S MASTERPIECE GOSSIP GUYUTVK201546021100000
5AJIBU QUEENIE WAHINES PAPAYANSUBA201745530200000
6KIMWITU'S CRISPY 'N CREAMY CUPCAKEUSUBA201645362100000
7AFRIKAN LAMINAM ANNIE POWERNSUBA201645142100000
8BUBBLING UNDER APOLLOUSUBA201544730010000
9NATURE'S MASTERPIECE I'M ANOTHER MANUSUBA201644620000000
10BASTILLIN ANDY MCREDUS-KVH201344310000000
11FORTUNA NUMA GOODWINUEE201644110000000
12AJIBU QUIZZ KIDUSUBA201744130000000
13AJIBU QUE RICOUSUBA201744130010000
14AJIBU NOTHING ELSE MATTERSUSUBA201443510000000
15BULLDOBAS FEDERICANK-SVKK201643140000000
16HI-LITE REBEL REBELUSUBA201542810000000
17NATURE'S MASTERPIECE ENCHANTED LIBRANS-KVH201442610000000
18AFRIKANSKIY MOLCHUN ELEGANTNAYA MOYANRU201642620000000
19AJIBU NUMBER ONENSUBA201442310000000
20HI-LITE CANDY CANEUS-KVH201342010000000
21BAHATICCA'S HALF-BLOOD PRINCEULL201641320000000
22NATURE'S MASTERPIECE HAPPY HOURNLL201539610000000
23SOLEBAS JOLLY MOODNLVKH201439120000100
24DAKAR S KNJAZHESKOGO DVORANRU201723211100000
25WAZAZI THE ONE AND ONLYNSUBA201123210000000
26NASLEDIYE ETERA NINFA DEL BOSCONRU201422510100000
27PERRADA UNICAN KRETA CARBONNK-SVK201421810000000
28AJIBU LOVE BITESUSUBA201220710000000
29JUNGLE TALES TRIBAL SPIRITNSUBA201719910000000
30NATURE'S MASTERPIECE CATCH ME IF U CANNS-KVH201314010000000
31HANISHAN BOWWOW WOWUSUBA2015020020000

venäjänvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1ZATRAVIN IRINJANSBK201650263100000
2TSAARIKON ALEKSANTERI SUURIUSBK201750132300000
3ZATRAVIN JIRINANSBK201849921200000
4VESNOI LA MANSANLL201749830100011
5RAINMAKER OAKLEYUSBK201649840300000
6ZATRAVIN JULIANANOSVKH201849610100000
7ZATRAVIN ILANUHVK201649250200200
8GO GO BOLSHOI KATNISSNPVK201748952300100
9ZIVANOVA'S CHALINA MISTIKANMIVIKS201648852200000
10ZATRAVIN JUREKUSBK201848121200000
11GORDON'S GIN ROYAL LILYUSBK201748011100000
12DOROGOI VON ALSHAMINAULL201647984300000
13ZIVANOVA'S CIARA MECHTANPVK201647841100001
14NASLEDNITSANSSVK201747141200000
15RUSSKIY VETER LASKANEE201746810100000
16ZIVANOVA'S CELINA MOLNJANMIVIKS201646650100000
17BOLSHAJAN GAIA ODILENSBK201546450110000
18ANNA-SU YEVGENI RUSHUSSVK201246160100033
19ZATRAVIN JEGORUSBK201845720100011
20YEGOROV AUTUMN GLAMOURNPVK201745620100000
21BOLSHAJAN GISELLENSBK201545670200000
22YABLONEVYI TSVET IZ SUDAREVICHEIUSBK201745510100000
23SCHEZTAYA TAKE ON MEUOSVKH201645570100001
24ZATRAVIN JURAJUSBK201845410100000
25BISTROKRYLIY PEGASUSBK201645440100000
26VASART SUDARUSHKANSBK201744920000000
27BETJANOVA ADELAIDE ISOLDENSBK201743020000000
28TARIJEMIRAN ILJA INREGAFFUSBK201642330000000
29BETJANOVA ASESSOR IPPOLITUSBK201741140000001
30C'ESTA LA VIE ARISTO CANEUSSVK201340020000000
31ZATRAVIN GADJANTVK201439210000000
32VESNOI GOSPODIN PROHARTSINUSSVK201738540000000
33RATIBOR IZ SEVERNOI OHOTOYURU201638310000000
34BETJANOVA AKADEMIK ILJUSHINUK-SVK201737940000000
35VESNOI MUZIK MAREJULL201737640010000
36BETJANOVA ASTORIA IMPERIANHVK201737210000000
37TAIGATASSUN AMORE MADONNANSBK201237141000001
38VESNOI TSUZAJA ZENANSBK201736650000000
39ZATRAVIN FARIDANSBK201335630000000
40WERNAJA TSAR BORZOISNPVK201427120000000
41YEGOROV AMBER ICENHVK201625110000000
42CHARLOTTE'RUSSE QUINN QUINTUSUSBK201614330000000
43TAIGATASSUN BURNING HEARTUSBK201612330000000
44RAINMAKER ODESSANSBK20168520000000
45ZIVANOVA'S CHARODEI MYSLITELJUSBK20164910000000
46BETJANOVA ADALMINA IVANNANSBK20172610000000
47BETJANOVA ALLA ISABELLANHVK20172620000000
48BURHAN BELOKURURU2015010010000
49ZIVANOVA'S CHORNYI MIDNITEUS-KVH2016010010000
50NAGLYI VON OCHOTNIKOVUSSVK2017010000000
51RUS IZ SEVERNOI OHOTYNRU2016010000000
52VESNOI VOYNA I MIRUSSVK2014010000000
53BOLSHAJAN GILGAMESHUSBK2015020000000

etnankoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1TRUCKER'S DYNA-MITENLVKH201651083700000
2MARISLA'S FERENTINANS-KVH201750464500100
3TRUCKER'S BAD TO THE BONEUTVK201549451400000
4FLIGHTMASTER NEXT TO YOUUPVK201748362300000
5MARISLA'S GERALDINANS-KVH201848050200100
6TRUCKER'S EYE OF THE TIGERUHVK201847631200000
7VESPINJA'S OSTARANSIC201647561300000
8FLIGHTMASTER MISTY QUEENNOSVKH201547310100000
9MARISLA'S FIDANZOUSIC201747031100000
10TRUCKER'S ETERNAL FLAMENLL201846730300000
11IOSONO HADRIANANSIC201546240100000
12FLIGHTMASTER NOBODY BUT MEUPVK201745940100000
13VESPINJA'S KEIKOUHVK201245563200000
14TRUCKER'S CAPICHENHVK201545540100000
15TRUCKER'S DAME'ETNANTVK201645550200000
16IOSONO FINLANDIANSIC201845310100000
17BRONTEUPVK201644860100000
18MARISLA'S DAVANZOUTVK201544720000000
19TRUCKER'S EIGHT MILES HIGHNLL201844430000000
20MARISLA'S EUFORIANS-KVH201644450000000
21IOSONO NEFERTITINSIC201643810000000
22TRUCKER'S DAYS OF THUNDERUTVK201643830000000
23FLIGHTMASTER UNIQUE HAZENPVK201343620000000
24TRUCKER'S BONFIRE HEARTNHVK201543420100000
25TRUCKER'S APPLE OF MY EYEUTVK201443241100000
26IOSONO NIRVANANSIC201643210000000
27TRUCKER'S CRASH BOOM BANGUHVK201543220000000
28TRUCKER'S EYE FOR AN EYENLL201843010000000
29VESPINJA'S MASSIMOULV201642730000100
30TRUCKER'S CHIQUITITANLL201541920000000
31HADRANENSIS SIMBAUSIC201641720000000
32MARISLA'S BELLEZZANLL201236320000000
33IOSONO ELASSONANSIC201428110000000
34MARISLA'S GIUDITTANS-KVH201827110000000
35TRUCKER'S ABSOLUTELY FABULOUSNLVKH201421720000000
36VESPINJA'S NEFERTITINHVK201619531000000
37IOSONO NUBIANSIC201618910000000
38FLIGHTMASTER NOW AND FOREVERNEE201717920000000
39MARISLA'S DELICIANS-KVH201517110000100
40IOSONO UNIVERSOUSIC201215540000000
41FLIGHTMASTER NAUGHTY NICOLINANPVK2017010010000
42MARISLA'S DIVINITANSIC2015010000000
43TRUCKER'S EVERY BREATH YOU TAKENTVK2018010010000

espanjanvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1AJAX RABBIT'S NIGHTMAREUMOSH201750233300000
2ESTRELLA DE MONTE PODRIDONK-SVKK201549420100000
3HOT ISLE ESTEVANUMOSH201347420100000
4AWANATA'S BREZOUSVKL201745311100000
5ZAKEYA'S FALLING IN LOVE PRINCEUMOSH201442220000000
6FINBLACKIES ALWAYS ON THE RUNUMOSH201139911000000
7FINBLACKIES RUN TO YOUUMOSH201120010000000
8FINBLACKIES WIND OF CHANGEUMOSH201115510000000
9FINBLACKIES MILLION DOLLAR BABYNMOSH2013010000000

faaraokoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1NORTHGATE'S SOMETHING TO TALK ABOUTNSFK201750041300000
2NCM'S ALL THAT GLITTERS IS GOLD AT NORTHGATENSFK201649331100000
3RED CALLUNA'S HYPNÓSENPVK201748730100000
4SIPHRA'S CALLING ALL GIRLSUSFK201648111100000
5RED CALLUNA'S JUNGLE DRUMUSFK201747930100000
6SIPHRA'S KILLER QUEENNHVK201647531300000
7NORTHGATE'S RUMOURS AND GOSSIPNLL201547041200000
8RED CALLUNA'S MOON SPARKLEULL201746551300000
9RED CALLUNA'S CHERRY IN THE AIRNSFK201746540100000
10RED CALLUNA'S ELYSÉENSFK201746440200000
11SAWHORSE'S SIZZLING HOTNSFK201446210100000
12NORTHGATE'S NO REGRETSNPVK201146020100001
13ILLOSTRAS COMPLETELY MAGICNEE201745520100000
14NORTHGATE'S POETRY IN MOTIONNSFK201345120100000
15TIERIS GAMLETUSFK201442830000000
16NORTHGATE'S READ ALL ABOUT ITNSFK201542021000000
17ONNENTUOJAN AAVATUULINSFK201341711000000
18BAZINGA A SONG OF ICE AND FIRENLL201341611000000
19ONNENTUOJAN AARIANPVK201339920000000
20ILLOSTRAS CLEOPATRAS LEGACYNEE201723910100000
21ONNENTUOJAN BALIENANPVK201513610000000

englanninvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1LITTLE BUCHAREST WHAT'S MY NAMENS-KVH201351022200000
2CHRISTINA BERNATH'S MARVELUK-SVKK201748132200011
3LITTLE BUCHAREST TRUE BRITNSSVK201646541200011
4KIMSAR NO MORE TEARSNOSVKH201645331200000
5ESTET CLASSIC IMPRESSIONNK-SVK201744921000000
6RANTALAUKAN OMA PUUMANSGY201141811000000
7LOCHINVAR LOVES RANTALAUKANNSGY201637910000001
8RAZORBLADEUMOSH201519510000100
9WHISKERS OUTTAKEEUPVK2014020010000

ibizanpodenco

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1CAZAION CAMEESHANSFK201448252200000
2CAZAION ESPERANZANLL201747331200000
3CAZAION CHANETHNSFK201447120200000
4FAME AND GLORY BACK TO INNOCENCEUSFK201645442100000
5CAZAION CHIMAIRANHVK201444610000000
6CAZAION ELESSIRNLL201743731100000
7TIGIDIT CHINGUETTINSFK201543511000000
8CAZAION ELROYULL201742610000000
9CAZAION CRIXUSUSFK201423110000011
10CAZAION ENTRADANMIVIKS201721010000000
11ARBECA'S AL MANZORUPVK201118310000100
12SINSLINE SCARLETNMOSH201714310000000

irlanninsusikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1PRIMO VIM NANANOSVKH201751954400000
2PRIMO VIM SHIRANOSVKH201547433300000
3PRIMO VIM GIANOSVKH201747153400000
4PRIMO VIM MANFREDUOSVKH201546420101000
5YLI-KYMEN LUMO LILLANNPVK201645630100000
6SAMURAIWOOD'S WONDERWALLNSIRL201844110000000
7SAPWOOD'S LAST CHANCENK-SVKK201742420000011
8FILOMEIDES MELVINUK-SVKK201341220000000
9RIVERWOLF TI-TI-UUNPVK201440710000000
10SAPWOOD'S AFTER SHOCKNPVK201439410000000
11MACCAURA PLATINUM DOLLY OF MBNLL20149810000000
12DEBITUS LAETUS LEGENDAUSIRL20136610000001

italianvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Säkä (cm)Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1PIKKUNEIDIN HARMONYNPVK201736.952843400000
2KURNOUS ONYXNMOSH201837.051822200000
3PIKKUNEIDIN BRISTOLNPVK201632.950762400000
4BERYLLINE SUKLAAMUFFINSSINHVK201536.550621200000
5KURNOUS HALLDORANMOSH201534.749540400000
6IOSONO KHEOPSUTVK201737.648941200000
7MUNNANRU2014-48920100000
8DONATELLO BIMBO BELLO DAI GIARDINI DELLO ZARURU2015-48011100000
9ELEDI GRACE ISABELLA INESNPVK201335.147610100000
10PISTONHEAD SPEEDFREAKUSIC201435.547620100000
11TARUMETSÄN KIPINÖITÄ TUULEENNPVK201337.747310100000
12KURNOUS OLWENNLL201832.947120100000
13ANGELO CELESTE DONATELLANMOSH201336.546620100000
14BERYLLINE KERMAKARAMELLINHVK201135.546331100001
15KURNOUS ECHONK-SVK201436.046310100000
16HAKKI DI SANGUE REGALEUSIC201837.045730100001
17DESERT SNOW ITALINRU2018-45610100000
18IOSONO VALENTINOUSIC201637.445230100100
19YLLADIAN SUNNY SIDE OF HELLNHVK201534.845240100100
20TARUMETSÄN RAKKAUDEN TÄHTIPÖLYÄNPVK201237.644730000000
21YLLADIAN POEMS ABOUT ROMENHVK201234.743741000000
22YLLADIAN XAVIERUHVK201637.543231000011
23PIKKUNEIDIN VIENNANPVK201835.642220000000
24DIAMOND PEAK BELLA FAVOLANLL201537.842110000000
25KURNOUS OBELIXUSBK201835.140420000100
26YLLADIAN CREAM DREAM CLICHÉNLL201436.940030000011
27VASURU TAFFI'S MAGIC MYSTERYUK-SVK201737.633620000000
28YLLADIAN SKYDIVEULL201437.733541000000
29KURNOUS DIAMANTANMOSH201336.022820000000
30VILPERTIN GIANINANK-SVKK201338.022150000000
31DARIO ANNAPERLAUHVK201237.522020000000
32KURNOUS JANESSANK-SVK201634.62510000000
33OPHIS ERIBERTOUPVK201737.52520000000
34PIKKUNEIDIN BROOKLYNNPVK201634.62040000100
35DIAMOND PEAK BELLA DONNANLL201536.2010000000
36TUULENTAVOITTELIJAN PEUKALOISEN RETKETUOSVKH201637.0010000000
37YLLADIAN MAGNOLIANSIC201235.1010000000
38ASTRA BRAVISSIMO BERNARDETTANLV2015-010000000
39FIGHTBELLS EBOURDIE ELIARANPVK201636.6020000000
40YLLADIAN FORBIDDEN KISSUHVK201637.6020000000

italianvinttikoira > 38 cm

NimiSpKerho / MaaSynt.Säkä (cm)Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1SPRINTHOLIC AMOREUOSVKH201838.449011100000
2TARUMETSÄN KAS MAALISSA JOUSIC201439.048742400000
3KURNOUS OMEGAUMOSH201839.747843400000
4TARUMETSÄN TÄHTIPÖLYN PRINSESSANLL201638.747220100000
5YLLADIAN ARSENICULL201639.046862500000
6AMAGICALSMILEUOSVKH201739.446630200011
7YLLADIAN SUN AFTER RAINULL201539.346231200000
8ART DALL' ARCOUSIC201238.743620000000
9TARUMETSÄN RAKAS PIKKU KIITÄJÄULL201238.840920000100
10KURNOUS JANANMOSH201638.76710000000
11YLLADIAN VENI VIDI VICIUHVK201639.94710000000
12BERENICE MIELAS KUPIDONASNLV2012-010000000
13BERYLLINE CINNAMON BUNSUOSVKH201741.5010000000

portugalinpodengo keskikokoinen

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1ALEXANDRA'S HERITAGE ESMAGADORUSPP201545322100000
2ALEXANDRA'S HERITAGE BONITANLL201237221000000
3ALEXANDRA'S HERITAGE ELEGANTENHVK201521620000000
4ALEXANDRA'S HERITAGE CINAMOMONHVK201315720000001

portugalinpodengo pieni

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1LILL JÄGARENS RÄVENULVKH201748644400000
2LILL JÄGARENS ROMMIULVKH201748440300000
3SANDEISAN MOCINHOULL201747911100000
4MELGA DE SOLEMELNSPP201647521100000
5TÄHTITAIVAAN GLORIANLL201446761100000
6ESTORIAN DAWN OF FREIJANSPP201745910100000
7HIRSITUVAN KUKAS-MUUNSPP201545731100000
8LILL JÄGARENS QUATTROULVKH201644540000000
9FEUER FREI IRON SKYUSPP201543520000000
10TÄHTITAIVAAN DOLLYNLL201239050000000
11LILL JÄGARENS QUEENIENLVKH201633330000000
12HIRSITUVAN NUU-NUUNSPP201514710000000
13LILL JÄGARENS NASTYNOSVKH20138220000000

puolanvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1KOSMOS BERYL ENCHANTMENTNSUP201849344400000
2BURUNA LUCID ANA AYIZARUH DELENIMENTUMNHVK201747431300000
3BORANSUP201446931100000
4HIGHINTENSITY'S ASCLEPIASUSUP201746941100000
5HIGHINTENSITY'S AQUILEGIANSUP201746043200000
6BASSEBASTIONI BONBONUTVK201745940100000
7HIGHWIND CRISTALLO DI ROCCAUSUP201435220000011
8UNCHARTED TERRACOTTANSUP201422320000100
9VALDIVIA IMPERITO MONDONOSVKH201720520000001
10BASSEBASTIONI BYZANTIUMUSUP20175310000000
11RYMWID CELERRIMUSUSUP2014010000000

rhodesiankoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1UWANJA'S BUBBA RAY YATESUSRB201749021101000
2BAWABU HASANATI HAYATINLL201848511100000
3BAWABU GIMBAY GYASINSRB201748452100000
4AVE CAESAR ENJOY EVERY MOMENTNSRB201748121200000
5KIZIMBI SAVANA KIMIANSRB201447920100000
6UWANJA'S BAKER BODY AND SOULNSRB201747610100000
7VASTAKARVA SISUKAS ROUTAUSRB201647420100000
8LUMOTTU HILDADOTTER SIGNE AV UTAHNSRB201747210100000
9BAWABU GAHIJI GERISAUSRB201747140100000
10BAWABU FARAI FURAHAUSRB201546652100000
11MISS SUNNYPENNY'S PARADISE CITYNK-SVKK201646611100000
12BAWABU FAIZA FULATHELANSRB201545421100000
13VASTAKARVA SISUKAS LUMIMYRSKYNSRB201645230100000
14LUMOTTU HILDASØNN IVAR AV UTAHUSRB201744911000000
15OHINIYA FREEDOM OF LEGENDNSRB201544820000000
16UWANJA'S BONOUSRB201744720010000
17BOOBAH BERTHA BY HIRMANSRB201744520000000
18VASTAKARVA SISUKAS LUMIKUNINGATARNSRB201644330000000
19KIZIMBI SAVANA SIHIRINSRB201442810000000
20VASTAKARVA KLARA AF MINOSNSRB201142733000000
21COCOPOPS ATIPAMEZOLENSRB201641320000000
22FEANOR'S EYE OF THE TIGERUSRB201640020000000
23TARUJEN AGENTUSRB201339921000000
24TARUJEN YATZYNSRB201237931000000
25ARESVUMA BARIKI BEKINSRB201233810000000
26KIZIMBI OTAYA MUZIKINSRB201731910000000
27KIZIMBI SAVANA ROHOUSRB201430410000000
28BAWABU DAMAMLI DIANINK-SVKK201229210000000
29TARUJEN XANDRANSRB201127740010000
30SUNHILL RIDGES EMMELINLV201323511100000
31ARIES KHAN MARGARET TATCHER OF LUMOTTUNSRB201420610000000
32TINA TRADING TEMUJINULV201120210000000
33RUMURUTI RATHER GORGEOUSNLL201212910000000
34UWANJA'S BLINKY COCONSRB201712610000000
35BAWABU HEKIMA HUSUDIWANSRB201812110000000
36VASTAKARVA SISUKAS REVONTULINTVK20168820010000
37B'WATAMU AMA BY SILAMJANSRB20137910000000
38TARUJEN DOUBLE TROUBLENSRB2018010000000
39KIZIMBI ROHOYA KUPANDISHWAUSRB2015010010000
40BAWABU GBOLI GANYANAUSRB2017010010000
41BAWABU FUNDU FOLAMIUSRB2015010010000

saluki

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1NON SERVIAM FURIA DIVINANLL201751652400000
2MELIK BOORCHIN OGHAB NOX INFINITAUSSAK201651231300000
3EIRECOGTEIL'S SANTERRA SYRAHUK-SVK201350952400000
4KHAIREDDIN YASEERANLL201750930200001
5NON SERVIAM FOGO POSTOUSSAK201750731300000
6ZARABIS RAIDAHNSSAK201550511100000
7YUZAK ARYANSSAK201450520200000
8AL-YASAMIN MAGNOLIANLV201650550500000
9TAZILLAH AFROZA LAMIANLL201550420100000
10AL WATHBA FAHYIM KENZON SARIIUS-KVH201750161500100
11RUDAN NEDIVANSSAK201649640200000
12JAISALMER ABAYOMIULV201549562500000
13NOX INFINITA ANAS DISCORSNSSAK201549531200000
14YUZAK AZADBEHUSSAK201449431300000
15AL-YASAMIN MALIKANSSAK201648952500000
16ZARABIS REYHANUTVK201548981400000
17GOLDEN DESERT'S BARAKAHNK-SVK201548910100000
18NON SERVIAM FOLIE À DEUXNSSAK201748821200000
19QASHANI BASHIR AL-FARSIUHVK201648841400000
20ZARABIS QUADREUTVK201348660500001
21AAVATUULEN THENOMENOMULL201748570410001
22ZARABIS REZZANNLL201548431210000
23AL-YASAMIN MUFASAUTVK201648370510000
24NON SERVIAM DRAKAINA KARKHARODONNSSAK201347920200000
25AAVATUULEN THEANORNTVK201747941100000
26ZARABIS QUANEISHANLV201347920100000
27ZARABIS RAZAANANLL201547820100000
28ZARABIS SILAAMUSSAK201747820200000
29AL A'LIM KHAYAL BEN ATAYAUSE201747630100000
30ZARABIS RAAHILUS-KVH201547650300100
31QASHANI BARIR AL-SURIUSSAK201647410100000
32SHAMALI KARAMAH AL MAHIR BINT ISMAHNSE201647420100000
33GOLDEN DESERT'S BARRAGUK-SVK201547230100000
34AZIZ QASEEM AL ARAMIKAULVKH201547240200000
35ZUBAYR AJAZUK-SVK201447070200100
36DIX DAX NETRIFE AL NEISAHNSSAK201646820200000
37NON SERVIAM EX MEA SENTENTIANSSAK201546710100000
38SALGREY'S ALINANSSAK201146662200000
39RIHBOUN MIN AL ASIFEUTVK201846630100000
40AZIZ SHERAZUOSVKH201846520100000
41JAISALMER ABHIRUCHINLL201546450200000
42ZARABIS ROSALIANTVK201545820100000
43DIX DAX NEGMAH AL NAMIRUHVK201645710100000
44RITZAS UZMANLVKH201745620100000
45ONAJIIB Y-SHIRVANUOSVKH201545540100001
46DIX DAX MAGIC SAPPHIREUSSAK201445040110000
47NON SERVIAM DOMINA ANIMARUMNSSAK201344810000000
48EL HAMRAH MAHERUSSAK201444840000000
49GOLDEN DESERT'S BADDARUK-SVK201544710000000
50KHALILS EHAAD SHARIARUSE201544110000000
51AAVATUULEN VAN VELVELULL201544140000000
52DASHURI TE HOPENTVK201443820000000
53YUZAK ABTINUSSAK201443730000000
54AAVATUULEN VIVA VALERIANLL201543410000000
55AL WATHBA DIL NAWAZUOSVKH201143210000001
56WALLABY'S AZRAF AYMANUOSVKH201543010000000
57AZIZ RAMZUSSAK201742710000000
58SALMANAZAR ABLA TIGER LILYNSSAK201142540000000
59KURKIAURAN HEMAISEVA NOITANLL201340910000000
60KHRONOS MIN AL ASIFEUTVK201140920000000
61AZIZ RAKHAMUS-KVH201740820010000
62AZIZ PACIFICOUSSAK201539910000000
63AFIFA ATAYAUSE201139730000111
64ZUBAYR AHMOSENTVK201434010000000
65AL BHAZIM GEELA GEMININK-SVKK201824111100000
66YUZAK AURANGZEBUSSAK201424110000000
67AL BHAZIM GABI GABÓRUSSAK201822910100001
68UZIDUZIT HAWKSVIEW NON SERVIAM TOMAHAWKULVKH201221810000011
69TAZILLAH AZZA ZAHIANK-SVK201521410000000
70SUNFIRE IBSANUPVK201221410000100
71AL WATHBA DILWAR FAARIHUPVK201121110000100
72ANUSHEH VOM AHLABUBNSSAK201520510000000
73SOHEIL NOUR CASPIAN AL BHAZIMULVKH201419810000000
74TAZILLAH FADIA FARAHNAZNSSAK201119110000000
75AL BHAZIM GAL GALAHADUOSVKH201818310000000
76AL BHAZIM GISLA GISELLENOSVKH201812210000000
77HEART & SOUL JP PHALAENOPSISNSSAK20149210000000
78RUDAN NETANYANK-SVKK2016010000000
79VALOSALON AZAZZABELLA AMEERIANS-KVH2016010000000
80DESIERTO BELLEZA HYPERBOREA HYMNIANSSAK2013010010000
81AZIZ OTISUS-KVH2014010010000
82SOHEIL NOUR DEENA DANEENNOSVKH2015010000000
83GOLDEN DESERT'S BLACK AFROZEUK-SVK2014010000000
84QASHANI BAHBUH AL-KURDIUSSAK2016010010000
85AL BHAZIM GIAH GALATHEENLVKH2018010000001
86TAZILLAH ADAN AZHARUSSAK2015010010000
87AL BHAZIM GIAN GASPARONEULVKH2018010010000
88AZIZ QUANAHUSSAK2015010010000
89NOX INFINITA ARDEA CINEREANMOSH2015010010000
90NON SERVIAM DIVINA VENATRIXNPVK2013010010000
91IMRAN ELNAZ HABIBINOSVKH2016020000000

skotlanninhirvikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1CHIC CHOIX DHULERT ELIXIR VITAEUSHKK201846442100000
2CREAM ISLAND'S LADY ADELENSHKK201646121100000
3HYNDSIGHT EASY FEELINUSHKK201444664001000
4CRATHLINT DWYNWEN DEENTVK201544131000000
5CHIC CHOIX DHULERT EXCALIBURUSHKK201842640000011
6CHIC CHOIX DHULERT EASTBOURNEUHVK201842520000000
7DIREWOLF MC CAMEYNHVK201541530000001
8AGHNADARRAGH LACHAIDHULL201539910000000
9SWORDGROVE LARGER THAN LIFENSHKK201737141020100
10CHIC CHOIX DHULERT DAHLIA DESDEMONANOSVKH201620520000000
11MERSEDES D'ARDALIENRU2016010010000
12SWORDGROVE FREYANK-SVKK2017010010000

sloughi

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1NIMA EL ZAHIR DE LA BERONDIEREULL201750932300000
2QUETSHADEE ALEXSTRASZANLL201650722200001
3NASEER EL SALEM DE LA BERONDIEREULL201748920200000
4QUETSHADEE FAFNIRULL201648731200000
5HAKEEM EL DJEBEL DE LA BERONDIEREULL201248020100100
6JAIYANA AL MOUSSIDA DE LA BERONDIERENSLAZA201446210100000
7QALB ELASSAD BHAIRAVI EL NAMIRANK-SVKK201646142100000
8ISIS EL NELIAPILAN DE LA BERONDIERENHVK201345610100000
9QUETSHADEE SCATHAULL201645410100000
10JASSEM EL KHAMIS DE LA BERONDIEREULVKH201443421000000
11V'HIBA SHI'RAYANNHVK201141720000000
12ABD AL JABBAR SOETSOMSOKKERNLVKH201634010000000

unkarinvinttikoira

NimiSpKerho / MaaSynt.Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1ZIVATAR EUROSUPVK201550822200000
2ETELKÖZI-NYÚLÁSZ HÓVIRÁGNTVK201849743400000
3OUR TROOPER BE QUICK OR BE DEADUPVK201748821200000
4OUR TROOPER SPEED OF LIGHTUOSVKH201748821110000
5OUR TROOPER WEEKEND WARRIORUPVK201748620100011
6SZATMÁR SZÉPE BARKANSUN201647950200011
7PRIMADA FULL-BLOODED HUNTERNSUN201247631200000
8BALATON NYITNIKÉK BODZANSUN201647121200000
9BISHNU DEVI PERPHENAZINUMUSUN201847020100000
10OUR TROOPER PACE OF MINDUOSVKH201747030201000
11BALATON NYITNIKÉK BÁRSONYOSNSUN201646640100000
12TIGRISBUNDAS EGOTUZNSUP201246331100000
13PRIMADA FULL OF ATTITUDEUSUN201243931000000
14OLAJOS-RÉTI GYÕZÕS ZSÁNERUPVK201441210000000
15ILLA-BEREK CSERJENLL201724810000011
16BUDHA DEULA PERPHENAZINUMNLVKH201823111100000
17OUR TROOPER POWERSLAVENPVK2017010010000
18OUR TROOPER RUN SILENT RUN DEEPNPVK2017010000000

whippet

NimiSpKerho / MaaSynt.Säkä (cm)Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1KIITURIN WR-RICKY MARTINUSSVK201750.553964600000
2EPIC DREAM'S ALCATRAZ CAN'T HOLD MEUW-H201750.651860410000
3BESTIES DAKOTANW-H201744.251551500000
4NYANSSIN GERDANK-SVKK201742.451441200000
5TIGER'S CHAOS I BELIEVE I CAN FLYNS-KVH201747.951171500000
6WHIPLANDIAN PEPPER POTTSNS-KVH201747.450732300000
7DINACON EVELYNNPVK201847.750520100000
8DINACON LONESOME RIDERNW-H201847.950430300000
9TUULIKELLON EFFECTICOULL201650.950354500000
10SOFTRACK HYPERLOOPNPVK201746.750330300000
11BESTIES CHUNKY MONKEYUPVK201750.650240110000
12MIMI CHILL'S TOTOROUW-H201650.850250200012
13SOFTRACK HYPERSWEETNOSVKH201747.750131300000
14APPLE GARDEN'S FORESTINNE GOTHIKANLVKH201748.050031300000
15INDIAN HILL'S EYLAKINW-H201547.949930300001
16MEI DAN LIVERPOOLNTVK201546.749740300000
17MUST BE SHADOW CALLALANOSVKH201748.049410100000
18EPIC DREAM'S ANTS IN THE PANTSNW-H201746.249450400011
19WHIPLANDIAN PHANTOM RIDERUS-KVH201753.549210100000
20MAXWIN IMPUMOSH201350.949033300000
21MEI DAN TACO BELLNTVK201748.049040201000
22DEADLIEST CATCH'S CANIPLAYWITHMADNESSUK-SVKK201750.848940201000
23WOODBROOKS WHO MADE WHONW-H201547.448960400100
24INDIAN HILL'S DEXTEROUSNHVK201746.048851400000
25NYANSSIN GENESISUS-KVH201748.948830200000
26NYANSSIN GAMBLER JRUK-SVKK201744.548741300100
27KIITURIN KN-TWIST AND SHOUTUHVK201749.648740400000
28SOFTOUCH INDIAN TRAILUMOSH201749.948740100000
29DEADLIEST CATCH'S ACESHIGHNPVK201747.748750300000
30MEI DAN SUPERSONICNPVK201746.348780500000
31MY WILD FLASHPOINTNPVK201647.848640300000
32EPIC DREAM'S AWAY WITH THE FAIRIESNW-H201747.348540100000
33WHIPLANDIAN INDIANA JONESUS-KVH201448.348540200000
34MEI DAN PIKACHUNW-H201749.248430200000
35BESTIES DEMOTHIUSSVK201749.648340200000
36WEIKOTIN SUPERCHOPPERNTVK201546.348231300000
37MIMI CHILL'S CUPCAKE QUEENNOSVKH201745.648220200000
38APACHE NATION'S A BALLOFFIRENW-H201547.048240300000
39KIITURIN KN-LADY MADONNANSSVK201748.448141300000
40SOFTRACK HYPERBOOSTUOSVKH201749.048140200000
41STANGERS LAND ALTANANRU2016-48030100000
42WIPINON AINU VAPPU TYTTÖNENNLL201745.648050500000
43TARUMETSÄN IKIROUDAN TIMANTTIULL201649.547930200000
44BESTIES CREME BRULEENLL201745.447950200001
45MEI DAN DUCATIUTVK201649.747960100000
46NENATNAK CALL ME THE BREEZENTVK201647.447811100000
47DINACON LOLA MONTEZNW-H201847.847620200000
48BROOKWAY WEARING WANGNS-KVH201545.747630200000
49JATZARIN CHA CHA CHAUPVK201750.247521200000
50BESTIES DOHATEUHVK201748.147520100000
51INNA V. DIA-ROBINNENW-H201246.547342300000
52APPLE GARDEN'S FESTINA LENTENPVK201245.947310100000
53BESTIES WASHAKIENPVK201445.347330100000
54BESTIES ZEPHYR THE WEST WINDULL201548.547350100000
55MEI DAN TURBONTVK201747.147290500000
56FALCONCRAG NEXT TOP MODELNLVKH201747.947120100000
57BRYAN OF GOLDENBLUEUW-H201850.147130100000
58INDIAN HILL'S ARAMISUOSVKH201250.747010100000
59AVANTINA BITE MY DOPEY DUSTUOSVKH201750.647020100000
60SOFTRACK HYPERFLOWUOSVKH201749.747020100000
61EPIC DREAM'S ABRACADABRA I'M FABULOUSNW-H201744.547030300000
62DINACON CYANIDENS-KVH201547.347040100000
63NYANSSIN HARRIERNOSVKH201845.846940200000
64TÄHTIPÖLY BREAKDANCENLL201542.846820100000
65TIGER'S CHAOS I WAS MADE FOR PLAUDITENMOSH201745.846830200000
66APACHE NATION'S A PIECEOFCAKEULVKH201550.246720100011
67BESTIES COTTON CANDYNW-H201744.146530300000
68CRIMDON CRIMDON SAPPHIRENW-H201346.746430101000
69CHRISTMAS FLAKE GENTLE HEARTNPVK201447.746430200000
70GASELLE'S ALESSANDRIANW-H201645.046320200000
71ZARAQUE'S JUST LIGHT UP MY WAYUS-KVH201449.146220200000
72JULIENNE JACQUELYN SYNERGYNMOSH201645.146250300000
73MEI DAN KFCNW-H201748.046110100000
74BRICKMOOR FIRE UNDER MY FEETNMOSH201846.246110100000
75EPIC DREAM'S ALL OVER DA PLACENK-SVKK201747.146030100000
76PLAUDITE XTREMELY FUNNY CHAPUMOSH201348.146030100000
77TIGER'S CHAOS BREAKING NEWSUW-H201349.945951100002
78NYANSSIN HOTRODUOSVKH201848.445910100001
79NYANSSIN FAIRY PRINCESSNK-SVKK201647.845910100000
80IKIMBA SPARKLING SILVERMISTNTVK201847.245820100000
81TARUMETSÄN KESÄYÖN USVANIITTYUPVK201451.045710100000
82BESTIES MILKY WAYNHVK201744.845710100000
83NURKKANIITYN EE HALAVATTU SOEKOONUOSVKH201450.945740100000
84VALPAIN PEK SANSANRU2014-45620100000
85BESTIES HONEY RYDERNW-H201547.245630100000
86PLAUDITE XTREMELY SPICYNMOSH201346.545640200000
87STANGERS LAND BRIZANRU2018-45520100000
88BELLTOWN INFLAMESUPVK201550.945540100100
89MEI DAN NEWAGNTVK201845.545420200000
90DEADLIEST CATCH'S THEANGELANDTHEGAMBLERNTVK201747.945420100000
91NYANSSIN CHIVAS REGALUK-SVKK201249.645420100000
92SANDBAY STARDUSTNLVKH201445.745310100000
93ANTHRAX GO-BYEURU2016-45310100000
94DEADLIEST CATCH'S SIR TRISTANUK-SVKK201750.945330210000
95NYANSSIN HAYABUSANPVK201844.545210100000
96CHASSIENNE D'OR TOOMIE TRISHELUW-H201449.445130100000
97KIITURIN RE-AMAZING GRACENSSVK201546.645130100100
98WEIKOTIN CA-WANDANLL201747.945150100000
99ZARAQUE'S ILLUSION OF LOVENW-H201246.945010100000
100BONA DIVA WINNING COLOURSUEE2015-44920000000
101GELLA IZ SAGI O GARDARIKENK-SVKK201846.544520000000
102TIGER'S CHAOS I WANNA BE SOMEBODYUMOSH201747.044430000100
103WHIPLANDIAN HIGHWAY STARNMOSH201242.444430000000
104HASTINGS INVENTUMUPVK201750.944440100000
105BESTIES DOLIUW-H201748.844210000000
106BESTIES ZORRO THE HEROUK-SVK201549.744110000000
107SOPISCO ENSIHUPIUK-SVKK201148.944140000000
108BESTIES XENIA ONATOPPNW-H201545.443910000000
109PRIMADA ARE U SUPERSTITIOUSNW-H201445.743920000100
110WHIPLANDIAN I AM LEGENDUSSAK201450.943620000001
111C'MERE TEACHERS PETNLL201546.543510000000
112ENCAUTOM'S MORE OF MEUHVK201548.043410000000
113ZORADEN SWEET SURPRISENMOSH201643.743330000000
114JATZARIN BLUE CRYSTALNS-KVH201448.043231100001
115PIKKULIISAN RAKAS MADAMENMOSH201347.543210000000
116BLACKBITCH'S LARA CROFTNW-H201247.343130000100
117FIERCE FIREBALL ANGELICANMOSH201245.843140000000
118STANGERS LAND BRATISLAVANRU2018-43020000000
119KIITURIN WR-RANTANPLANNPVK201748.043060000001
120BESTIES MAY DAYNW-H201546.242920000000
121FIERCE FIREBALL FINNISH FLAMENMOSH201646.441920000000
122PIKKULIISAN JOTAIN NIIN HURMAAVAAUW-H201749.441930000000
123SOFTOUCH ROOBARBNTVK201647.741710000000
124MACARENAN CROISOSUHVK201147.741720000011
125BONNYWAPIT FEEFIFOFUMNW-H201347.641620000000
126PIKKULIISAN RAKAS MUUSANW-H201343.841350001100
127NURKKANIITYN EE VUAN LUMIVALAKEANS-KVH201446.940920000000
128TIGER'S CHAOS CALL ME SUGARNS-KVH201244.840510000000
129ZARAQUE'S KISMET SENSATION AT MIYESSANW-H201647.340310000000
130EFFLORESCO'S MALVERNICOUW-H201348.840020000100
131WEIKOTIN WT-CARITANLL201447.839620000000
132ZARAQUE'S LUNAR ECLIPSENOSVKH201647.639510000000
133FIERCE FIREBALL CAPTAIN KIRKUOSVKH201449.238720000000
134TARUMETSÄN LEIKKIVÄ TÄHTINPVK201547.838620000100
135SOFTRACK HYPERTWISTUPVK201746.636830020000
136NYANSSIN FABIOUK-SVKK201649.736610000000
137SOFTOUCH RIDING THE RAINBOWNLL201648.032810000001
138BLUE WIND OF TRIUMPHURU2016-32220000000
139GASELLE'S ARENZANOUOSVKH201650.531010000000
140ZARAQUE'S KNIGHT OF NORTHERN LIGHTSUS-KVH201650.522110000011
141PALETIN TEETEEUW-H201250.522110000000
142DIANA NOIRNEE2015-22110000000
143DINACON HERO OF THE DAYNS-KVH201548.021810000100
144TIGER'S CHAOS I SAY BOOM BOOM BOOMUOSVKH201750.121710000000
145BESTIES WASABENW-H201445.021210000100
146ZARAQUE'S MIRACLE OF NORTHERN LIGHTSNOSVKH201847.121010000000
147BESTIES ENGLISH BREAKFASTNHVK201344.420110000000
148WHIPLANDIAN HOLY DIVERUMOSH201247.419710000100
149VI'WAUN SPARKLING ONENLL201247.019710000000
150BESTIES LITTLE HELPERNW-H201847.819520000100
151TARUMETSÄN KIRJAILLUT TÄHDETNPVK201345.919420000100
152BESTIES TWININGSNW-H201345.618510000000
153TIGER'S CHAOS OH YEAHUOSVKH201149.218510000000
154BRICKMOOR FLY ME TO THE MOONUMOSH201850.218410000000
155C'MERE NOTTAMBULOUK-SVKK201250.618210000000
156BESTIES COOKIE DOUGHNMOSH201745.517210000000
157TARUMETSÄN ETELÄN KUUMAT YÖTUW-H201648.917010000000
158COURTBORNE CINDERELLANW-H201646.016010000100
159PIKKULIISAN SYDÄN HERTTAINENNSSVK201546.416010000100
160NYANSSIN HURRICANEUK-SVKK201850.714010000000
161MIMI CHILL'S I AM LEGENDUW-H201350.313910000000
162MIMI CHILL'S JON SNOW IPTSOYUSSVK201747.013910000000
163TIGER'S CHAOS MY ONLY ONENLV201647.612710000000
164WHIPSTRIPE AFRICAN STARUW-H201746.911610000000
165PIKKULIISAN TARINA VIISAUDESTAUSSVK201648.910310000000
166PENDAHR VANITY FAIRNMOSH201344.03610000000
167INDIAN HILL'S EAGLEUW-H201550.3930020000
168TIGER'S CHAOS BREAKING THE SILENCEUW-H201350.3010000100
169SKYISTHEBEST SEABISCUITNW-H201247.3010001000
170C'MERE WHOOHOONOSVKH201747.9010000000
171MEI DAN KAWASAKINTVK201647.0010010000
172ZARAQUE'S KEEP ON TEMPTATIONNOSVKH201647.6010000000
173MARAKAYA'S LOVE AT FIRST SIGHTNLL201746.5010010000
174NYANSSIN GASTONUOSVKH201749.5010010000
175BLACKBITCH'S LONG KISS GOODNIGHTNK-SVK201247.6010000100
176ZARAQUE'S MIST'N DUST IN NORTHERN SKYNW-H201847.6010010000

whippet U > 51 cm ja N > 48 cm

NimiSpKerho / MaaSynt.Säkä (cm)Parhaat pisteetKilpailutVoitotSERTKDISKSuljettuLuopuiKeskeytettyLouk.
1MY WILD KNIGHT RIDER IN ACTIONUOSVKH201753.052711100000
2SHANNON DOWN KISSED BY FIRENPVK201549.551011100000
3TIGER'S CHAOS MESSAGE FROM KING RAGNARUOSVKH201851.950841400000
4TUULIKELLON ENERGICOUTVK201651.850342400000
5TIGER'S CHAOS COME SING ME A SONGNS-KVH201649.750122200000
6KIITURIN KN-BEATLESSUSSVK201755.049942400000
7HJORTRONBLOMMAS QUICK MAXUOSVKH201553.949410100000
8MEI DAN PIKACHUNW-H201749.249331200000
9WHIPLANDIAN PHANTOM RIDERUS-KVH201753.549220100011
10PALETIN TI-TI-UUNOSVKH201650.248550400000
11DEADLIEST CATCH'S XCALIBUR JRUPVK201753.248441200000
12APACHE NATION'S A BUMPYRIDENHVK201549.048451300000
13TIGER'S CHAOS COMES OUT OF THE BLUENS-KVH201649.948440300000
14DEITIN OPEN YOUR HEARTNLVKH201748.948220100000
15JEWGENISTAJAN MÖHKÖ-FANTTIUOSVKH201454.548240400001
16EPIC DREAM'S ACT THE GIDDY GOATUW-H201752.148240300000
17MEI DAN FASTUHVK201752.148260100000
18ZARAQUE'S LIONHEARTUOSVKH201652.647851300111
19VI'WAUN MIUMAU MAUINLL201450.547620100000
20BLING'Z CITRINNSE2017-47521100000
21MEI DAN SPEEDYUSE2017-47320100000
22AZARIN ELEAZARUHVK201551.847330200001
23DEADLIEST CATCH'S LADY OF THE LAKENTVK201750.547221200000
24C'MERE VOODY WOODBECKERUW-H201751.647220100000
25BESTIES BRIGITTA MCBRIDGENW-H201848.747220200000
26BESTIES MAGICA DE SPELLNW-H201848.947110100000
27CWIC ZAPHOD BEEBLEBROXUPVK201659.547150400000
28WHIPLANDIAN POWERPUFF GIRLNPVK201751.546930200000
29BESTIES VELMA VANDERDUCKNHVK201848.446631200000
30MEI DAN RHYHORNUW-H201753.246520101000
31ENCAUTOM'S GIOVANE D'ONOREUW-H201652.546550300000
32ZARAQUE'S KEY TO PUT'N HOLEULVKH201651.246331200000
33EPIC DREAM'S AWESOME WILD ONEUW-H201752.446330200000
34DYANITOS DISNLVKH201648.646350100000
35TUULIKELLON ECOUMOSH201652.346150200000
36JOTHRYN ALLURING TRAITSUHVK201752.946040200000
37ZARAQUE'S KEEN ON CROWN'N JEWELSNS-KVH201649.545931200011
38BONNYWAPIT HAPPYHAPPYJOYJOYNTVK201749.845830100000
39MEI DAN GROWLITHEUTVK201752.845840200000
40TIGER'S CHAOS MESSIANIC ZEALULL201851.745710100000
41WHIPSTRIPE ALL LIGHTS UPUS-KVH201751.745730200000
42TIGER'S CHAOS MY PRECIOUSSSNW-H201650.045640100100
43WOODBROOKS C'MON ACDCNW-H201149.045542100000
44APPLE GARDEN'S ETERNAL FLAMENLL201451.445340200000
45TIGER'S CHAOS MESS OF STARSUS-KVH201851.545130100000
46WIPINON ALVAR HJELMIPILLI SOIULL201752.645010100000
47CWIC ECCENTRICA GALLUMBITSNLL201651.045010100000
48PIKKULIISAN SYDÄN KULTAINENNMOSH201548.944920000000
49MIMI CHILL'S SEA SALTULV201652.344730000101
50MIMI CHILL'S MON AMINS-KVH201549.544730000000
51SHINY SENSATION'S THUNDERBALLUMOSH201754.044550000000
52NINE LIVES SOUNDS LIKE CHAOSULVKH201452.744550000000
53ZORADEN DIVERSITYUW-H201752.444410000000
54MIMI CHILL'S CAT BALLOUNW-H201349.544420000000
55BLING'Z ARKOSUSE2012-44320000000
56ZARAQUE'S KICK'N RUNULVKH201651.244230000100
57MIMI CHILL'S DARE TO BE GREATUOSVKH201356.044120000100
58JEWGENISTAJAN HOKKUS-POKKUSUOSVKH201151.944010000000
59TIGER'S CHAOS COMET LOVEJOYUW-H201652.744040000100
60MAGTAF MAY IN MARTINIQUENW-H201350.643720000000
61BLING'Z BRILJANTNSE2015-43420000011
62OF STREAMLINE GASOLINE GIRLNHVK201648.642920000000
63SOFTRACK FAST'N'SLOWUK-SVKK201254.242721000100
64ABSOLIUTI IDILE EUROPA MAJESTICNW-H201349.842510000000
65NYANSSIN FAST AND FURIOUSUOSVKH201652.842520000000
66PIKKULIISAN TARINA ONNESTAUSSVK201651.942520000000
67BLING'Z BOWENITUSE2015-42420000000
68DYANITOS DYNINGULVKH201654.342020000000
69APPLE GARDEN'S HEART'S DELIGHTNMOSH201450.441510000000
70VARAMYR AT STABMELDYSUW-H201652.541310000000
71MEI DAN REMINGTONUTVK201452.541340000000
72BLING'Z CHAROITNSE2017-40910000000
73JEWGENISTAJAN MÖRRI-MÖYKKYUS-KVH201452.040720000100
74MISTYQ DISCIPLE OF THE SUNUTVK201451.939210000000
75AMBER VEIV'S MARIUSURU2015-38010000000
76PIKKULIISAN SYDÄMEN VALOUSSVK201551.637810000000
77NYANSSIN FAVOURITE BLACKNOSVKH201650.337330000001
78SKYISTHEBEST LEMONNTVK201651.135210000000
79NENATNAK CREEPY CREATUREUK-SVK201652.634820000000
80MEI DAN ANAHEIM DUCKUTVK201354.023731110001
81NENATNAK ABSOLUTELY BLUENHVK201248.622110000100
82JEWGENISTAJAN HULDA HUOLETONNOSVKH201150.022020000011
83MEI DAN FLORIDA PANTERNW-H201348.420410000000
84GIOBALDI ALDEBARANUW-H201853.619510000000
85GIOBALDI ALEXANDER MCQUEENUW-H201553.119010000000
86MIMI CHILL'S MOSCOW SUPERSTARUK-SVK201351.817610000000
87TÄYSIKUUN SYKSYN SÄVELUK-SVKK201352.32810000000
88WHIPLANDIAN PAC-MANUS-KVH201753.4010010000
89BORN TO CHARM OONANS-KVH201648.5010001000
90NIKITA VOM BADENERMOORNW-H201249.3010010000
91EFFLORESCO'S LILLIANNSSVK201250.7010000000
92WEIKOTIN IT-KÄTHYNTVK201750.0010000000
93CWIC SLARTIBARTFASTUOSVKH201655.5020020000